PROGRAM FESTIVALU

10:00 Otevření areálu

11:00–11:30 Dětský folklorní soubor Bystrouška

Folklorní soubor Bystrouška byl založen v září 1998, jako zájmový taneční kroužek při Základní škole v Bílovicích nad Svitavou. Navštěvují jej děti od 1. do 6. třídy. 

 

12:0013:00 Jaroslav Uhlíř s kapelou

Jaroslav Uhlíř je zpěvák, klavírista a skladatel populární i filmové hudby. V roce 1988 začal Jaroslav Uhlíř spolu se Zdeňkem Svěrákem spolupracovat na hudební tvorbě pro děti, která získala podobu televizního seriálu Hodina zpěvu. Uhlíř a Svěrák spolupracovali i na tvorbě filmové hudby. Společně tak vytvořili například hudební doprovod k filmové pohádce Lotrando a Zubejda.


13:3015:00 Olga Lounová

Olga Lounová je populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rally. V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Mezi její dosud největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a autorské skladby K výškám a Brány svaté. 

 

15:3016:30 Cimbálová muzika Harafica

Harafica je osmičlenná cimbálová muzika působící v okolí Uherského Hradiště, která je složena z mladých nadšených muzikantů. Repertoár muziky vychází z lidové hudby Moravského Slovácka a některých folklórních regionů slovenských.

 

17:3018:30 Dizzy

Band zabývající se interpretací coververzí známých i méně známých písní, namátkou Joe Cocker, Robert Palmer, The Committments a dalšími. Kapela hraje v pětičlenné základní sestavě nebo rozšířená o dechovou sekci, případně vokalistky. Kapela má též zkušenost se spoluprací s Filharmonickým pěvecký sborem Beseda Brněnská a koncertní spoluprací s dechovým sextetem BRASS SIX.

 

19:0020:00 Nebe

Skupina Nebe patří mezi nejvýraznější talenty posledního desetiletí. Na kontě má již čtyři studiová alba. Aktuálně kapela vydala hudební nahrávku "Než v tom zůstaneme sami" se singly Stella (feat. Přemek Forejt) a Planý poplach (feat. Katarína Knechtová) a připravuje nové singly. 

 

21:0022:00 MIG 21

Mig 21 je česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara). Vznikla roku 1998 a své první album nazvané Snadné je žít vydala po třech letech (2001). Současně skupina sama sebe označuje sloganem „Chlapecká taneční pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova“, na který ji překřtil frontman Jiří Macháček.

 

23:00  Uzavření areálu pro veřejnost

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace